Fibryna bogatopłytkowa prf

  • Fibryna bogatopłytkowa jest i biozgodną membraną i jest zaliczana do krwiopochodnych preparatów autologicznych. Stymuluje gojenie, wzrost tkanek miękkich, pobudza tworzenie naczyń krwionośnych i procesy regeneracyjne skóry, co przekłada się na poprawę jędrności i odmłodzenie skóry.
  • Sprawdza sie w najbardziej uciążliwych miejscach estetycznych takich jak okolica oka, czerwień wargowa zmarszczki na czole czy blizny potrądzikowe
  • Fibryna koncentrat wzbogacony o niezwykle cenne komórki macierzyste leukocyty i płytki krwi wydzielające naczyniowy czynnik wzrostu a także mezenchymalne komórki macierzyste.
  • Komórki macierzyste zawarte w fibrynie wykazują właściwości stymulujące procesy naprawy tkanek, a komórki mezenchymalne bardzo silnie stymulują procesy regeneracji. Fibryna bogatopłytkowa to koncentrat płytek krwi zawieszony w fibrynie, który uzyskuje się z krwi pacjenta, podobnie jak osocze bogatopłytkowe.
  • Różnica pomiędzy fibryną a osoczem bogatopłytkowym jest zasadnicza – powolne uwalnianie czynników wzrostu z płytek krwi podczas terapii fibryną bogatopłytkową (i-PRF) zapewnia znacznie lepsze efekty niż ich nagłe uwolnienie, jak to ma miejsce w mezoterapii.

Przebieg zabiegu jest podobny do osocza.

Pobierana i wirowana jest krew. W Gabinecie podawana jest z celowaniem w konkretne ubytki.

Jak wygląda twarz po Fibrynie?

Po iniekcji fibryna  intensyfikuje odnowę komórek skóry oraz stymuluje tkanki do wytwarzania nowych włókien kolagenu, elastyny i nowych naczyń krwionośnych. Dlatego skóra jest odżywiona, pełna blasku, a zmarszczki zostają wypełnione. Jednocześnie poprawia się także gęstość i jędrność skóry.

Czy fibryną jest bezpieczna?

Metoda podawania fibryny bogatopłytkowej jest w 100% bezpieczna, ponieważ pochodzi z krwi własnej pacjenta, różniąc się od osocza bogatopłytkowego usieciowaną, trójwymiarową strukturą.

Jak często można robić Fibryne?

Każdy zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej to ogromna dawka regeneracji dla skóry. Już po pierwszym zabiegu widoczny jest naturalny efekt wypełnienia. Dla uzyskania pełnego efektu rekomenduję wykonanie serii 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni